
Труборіз телескопічний Koer KR.44T - 3-28mm (KR5846)
771 ₴
- В наявності
- Код: KR5846
+380 (97) 248-82-88
Контакт Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип виробу | Труборіз телескопічний |
| Країна бренду | Чехія |
| Мoдель | KR.44T |
| Призначення | Для порізки труб діаметром 3 – 28 мм |
| Тип вироби | Система з натяжною гільзою |
| Торгова марка | KOER |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб, мідних труб, латунних труб, металопластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴






