
Унітаз підвісний безобідковий сірий VBI Vulcano із сидінням з мікроліфтом VBI-020410
12 324 ₴
- В наявності
- Код: VBI-020410
Опис
🚽 Відкрийте для себе елегантність та функціональність з підвісним безободковим унітазом сірого матового кольору VBI Vulcano! Цей унітаз виготовлений з високоякісної кераміки, яка забезпечує стійкість до іржі та хімічних речовин, а також відзначається високими гігієнічними властивостями.
✨ Сучасна система прихованого монтажу робить прибирання легшим та покращує естетику вашої ванної кімнати. Завдяки технології Rimless вода рівномірно розподіляється всередині унітазу, забезпечуючи ефективний змив.
🔇 Забудьте про шумне закриття кришки завдяки системі Soft-close. Вона ефективно усуває проблему захлопування сидіння та мінімізує шум, забезпечуючи плавне та безшумне закриття унітазу.
🎨 Насичений графітовий матовий колір додає елегантності та завжди залишається в тренді. Використання інсталяції прихованого монтажу дозволяє повісити унітаз, що робить дизайн сучасним, збільшує простір та полегшує утримання ванної кімнати в чистоті.
Характеристики товару:
• Бренд: VBI
• Серія: Vulcano
• Тип чаші: унітаз
• Тип унітазу: безободковий
• Матеріал: Кераміка
• Колір: Сірий матовий
• Колір кришки: Сірий
• Спосіб монтажу: Підвісний
• Вид монтажу: Підвісний
• Тип закриття кришки: Soft-close
• Матеріал кришки унітазу: Дюропласт
• Кришка в комплекті: Так
• Швидкий зйом: Є
• Випуск: Горизонтальний
• Відстань між отворами: 18 см
• Довжина чаші: 49 см
• Ширина чаші: 37 см
• Висота чаші: 36,5 см
• Гарантія: 2 роки
• Країна виробник: Польща
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Бренд | VBI |
|---|---|
| Серія | Vulcano |
| Матеріал | кераміка |
| Колір | сірий |
| Група товарів | унітаз |
| Вид монтажу | підвісний |
| Кришка для унітаза | є (з мікроліфтом) |
| Матеріал сидіння | дюропласт |
| Особливості | безобідковий |
| Випуск | горизонтальний |
| Швидке знімання сидіння | є |
| Гарантія, міс | 24 |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
|---|---|
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Сірий |
| Форма чаші | Овальна |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
| Відстань між отворами | 18 см |
| Висота чаші | 36,5 см |
| Довжина чаші | 49 см |
| Тип чаші | унітаз |
| Ширина чаші | 37 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип закриття кришки | soft-close |
| Колір кришки | сірий |
| Кришка в комплекті | Да |
| Тип унітазу | безободковий |
| Матеріал кришки унітазу | дюропласт |
- Ціна: 12 324 ₴








