
Мийка для кухні з неіржавкої сталі прямокутна 580x430x200мм MIXXUS MX5843-200x1.0-SATIN мм матова 1 мм із сиф
2 898 ₴
- В наявності
- Код: MX0575
+380 (97) 248-82-88
Контакт Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
- Сучасна та надзвичайно функціональна мийка ідеально заповнить простір вашої кухні, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
- Висока якість матеріалів забезпечує захист від корозії та потемніння, а також довговічність і надійність виробу.
• Товщина сталі, мм: 1.0
• Кількість чаш: 1 основна
• Сифон: так
• Матеріал: Неіржавка сталь
• Тип монтажу: врізна
• Поверхня: SATIN
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Бренд | MIXXUS |
|---|---|
| Серія | MX5843-200x1.0-SATIN |
| Модель | MX0575 |
| Група товарів | мийка кухонна |
| Матеріал | неіржавка сталь |
| Колір | сатин |
| Способ монтажа | врізна на стільницю |
| Текстура мийки | матова |
| Форма | прямокутна |
| Кількість чаш | одна |
| Наявність крила | немає |
| Отвір під змішувач | є |
| Комплектація | с сифоном |
| Товщина сталі | 1 мм |
| Ширина, мм | 580 |
| Висота раковини, мм | 200 |
| Глибина раковини, мм | 430 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Сріблястий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | Зверху |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 580 мм |
| Висота мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сифон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 898 ₴






